Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Wybory Sołtysa Wsi i Rady Sołeckiej - częściowe podsumowanie

Ocena 0/5

Trwają wybory sołtysów i rad sołeckich w naszej gminie, podczas których wybierano Sołtysów i Rady Sołeckie na kolejną kadencję. Zebrania wiejskie, oprócz przeprowadzenia wyborów sołtysów i członków rad sołeckich, były okazją do dyskusji o bieżących problemach występujących w poszczególnych miejscowościach naszej gminy.

Dotychczasowe wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Zmiana sołtysa nastąpiła w sołectwie:

1. Nowa Plewnia - sołtysem został Marcin Kasprzak
2. Ceków - Joanna Dolińska
3. Ceków-Kolonia - Mariusz Brodziak
4. Przespolew Pański - Konrad Laskowski
5. Stare Prażuchy - Konrad Juszczak
6. Podzborów - Aneta Chabraś

Osoby, które po raz kolejny uzyskały mandat sołtysa to:

  1. Joanna Chojnacka - Sołectwo Szadek
  2. Kamil Bartczak - Sołectwo Kosmów
  3. Adam Rogalski  - Sołectwo Kosmów-Kolonia
  4. Bożena Mierzwińska - Sołectwo Przedzeń
  5. Jan Kraszkiewicz- Sołectwo  Morawin
  6. Dariusz Kuciak - Sołectwo  Gostynie
  7. Marek Woźniak - Sołectwo Nowe Prażuchy
  8. Małgorzata Jaworska - Sołectwo Przespolew Kościelny
  9. Ryszard Wypych - Sołectwo Kamień
  10. Krzysztof Ukleja - Sołectwo Beznatka

 

Terminy kolejnych wyborów:

1. Plewnia 28.06.24 17:00 Świetlica
2. Kuźnica 28.06.24 19:00 Świetlica

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.