Gmina Ceków-Kolonia

Nagrody dla zdolnych uczniów

Ocena 0/5

Podczas LXIX Sesji Rady Gminy Ceków-Kolonia mieliśmy ogromną przyjemność gościć naszą zdolną młodzież. Przewodniczący Rady Gminy Pan Józef Majewski wraz z Zastępcą Wójta Panem Januszem Frątczakiem oraz Skarbnik Gminy Panią Mariolą Grzeszkiewicz wręczyli nagrody dla uczniów, którzy najlepiej zdali egzamin ośmioklasisty w 2023 roku. 

Wyróżnione osoby:

Szkoła Podstawowa w Morawinie

1.      Aleksandra Wosiek

2.      Gabriela Frątczak

3.      Bartosz Tarnowski

Szkoła Podstawowa Kosmów:

1.      Maja Kabacik

2.      Martyna Gadomska

3.      Krzysztof Róźański

Szkoła Podstawowa w Kamieniu:

1.      Wiktor Tereszkiewicz

2.      Julia Karpisiewicz

3.      Zuzanna Przepiórka

Szkoła Podstawowa w Cekowie-Kolonii

1.      Wiktoria Maciejewska

2.      Dawid Mąkowski

3.      Marta Sobczak

Serdecznie gratulujemy szczególnych osiągnięć. 

Doskonale zdany egzamin ośmioklasisty jest powodem do satysfakcji, inspiracją dla innych i powodem do dumy. Mamy nadzieję, że staną się także zachętą do podejmowania coraz to trudniejszych wyzwań i osiągania kolejnych sukcesów.

img_20230927_143544 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności