Gmina Ceków-Kolonia

Duma naszej Gminy

Ocena 0/5

Podczas XXVIII Sesji Rady Gminy Wójt Gminy wraz z Radą Gminy uhonorowali uczniów z najwyższymi wynikami egzaminu ósmoklasisty. To zasłużone wyróżnienie za miesiące pracy i zaangażowania. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.

Dziękujemy Rodzicom za codzienny trud wychowawczy, wsparcie i motywację. 

Nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa im. Adama Chodyńskiego w Cekowie-Kolonii:

  1. Ewelina Garncarek
  2. Paulina Garncarek
  3. Izabela Kaszuba

Szkoła Podstawowa w Kosmowie:

  1. Lena Bartnik
  2. Miłosz Kaczmarek
  3. Kinga Koniak

Szkoła Podstawowa w Morawinie:

  1. Filip Sobiś
  2. Piotr Nowicki 
  3. Gabriela Serbin 

Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Jałowieckiego w Kamieniu:

  1. Borys Chmiela
  2. Helena Mikołajczyk
  3. Mateusz Chojnacki

Jesteśmy z Was dumni! 

img_20250828_142405 img_20250828_142107 img_20250828_141954 img_20250828_142026  img_20250828_141909 img_20250828_142140 img_20250828_142127 img_20250828_142206 img_20250828_142225 img_20250828_141937 img_20250828_142045 img_20250828_141650 img_20250828_141633 img_20250828_141646 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności