Nauka i EdukacjaSport

KOMUNIKAT GMINNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH MORAWIN 19.05.2017 r.

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych

I miejsce – Ceków-Kolonia

II miejsce – Kosmów

III miejsce – Morawin

IV miejsce – Kamień

Klasyfikacja generalna gimnazjum

I miejsce – Kamień

II miejsce – Ceków-Kolonia

Klasyfikacja indywidualna szkół podstawowych

Dziewczęta / rocznik 2006 r.

I miejsce – Nikola Kasprzak (Kosmów)

II miejsce – Kamila Tomczyk (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Amelia Wyborna (Kamień)

III miejsce – Wiktoria Górna ( Kosmów)

Chłopcy / rocznik 2006 r.

I miejsce – Jakub Zimny (Morawin)

II miejsce – Wiktor Cypkun (Morawin)

III miejsce – Dawid Sypniewski (Ceków-Kolonia)

Dziewczęta / rocznik 2005 r.

I miejsce – Oliwia Chrzęściewska (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Aleksandra Dróżdż (Ceków-Kolonia)

III miejsce – Zuzanna Cozaś (Kamień)

Chłopcy / rocznik 2005 r.

I miejsce – Filip Sobczyk (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Dawid Kuźniak (Kosmów)

III miejsce – Bartosz Tomaszewski (Morawin)

Dziewczęta / rocznik 2004 r.

I miejsce – Wiktoria Tomczak (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Martyna Skórzewska (Ceków-Kolonia)

III miejsce – Weronika Lipińska (Ceków-Kolonia)

Chłopcy / rocznik 2004 r.

I miejsce – Kacper Kopeć (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Jan Chrostek (Ceków-Kolonia)

III miejsce – Paweł Kołodziejczyk (Kosmów)

Klasyfikacja indywidualna gimnazjum

Dziewczęta / rocznik 2003 r.

I miejsce – Karolina Kurdyk (Kamień

II miejsce – Natalia Nawrocka (Kamień)

III miejsce – Alicja Kędzia (Kamień)

Chłopcy / rocznik 2003 r.

I miejsce – Wiktor Kałużny (Kamień)

II miejsce – Oskar Choja (Kamien)

III miejsce – Kamil Weber (Ceków-Kolonia)

Dziewczęta / rocznik 2002 r.

I miejsce – Karolina Goral (Kamień)

II miejsce – Emilia Mijalska (Ceków-Kolonia)

III miejsce – Maja Walczak (Kamień)

Chłopcy / rocznik 2002 r.

I miejsce – Eryk Rusek (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Jakub Koniak (Kamień)

III miejsce – Kacper Perek (Kamień)

Dziewczęta / rocznik 2001 r.

I miejsce – Natalia marciniak (Kamień

II miejsce – Anna Chrzanowska (Kamień)

III miejsce – Katarzyna Juszczak (Ceków-Kolonia)

Chłopcy / rocznik 2001 r.

I miejsce – Jakub Gorzała (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Mikołaj Nowak (Kamień

III miejsce – Kamil Matuszak (Ceków-Kolonia)