Sport

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

   GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

W dniu 27 maja 2019 r.  przy Szkole Podstawowej w Morawinie odbyły się kolejne Gminne Biegi Przełajowe, w ktorych udział wzięło 132 uczniów szkół z terenu Gminy Ceków-Kolonia. Zawodnicy mieli do pokonania dystanse : 200 m, 600 m, 800 m i 1000 m.                         

 

W klasyfikacji  generalnej szkół : 

I miejsce  zajęła –  SP Ceków-Kolonia ,   

II miejsce – SP Morawin,

III miejsce – SP Kamień,

IV miejsce – SP Kosmów

W klasyfikacji indywidualnej: 

 

Dziewczęta / rocznik 2011 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2011 r.

I miejsce – Milena Sypniewska (Ceków-Kolonia)                     I miejsce – Antoni Macniak (Kosmów)

II miejsce – Wiktoria Bartosik  (Ceków-Kolonia)                      II miejsce – Alan Zimny (Morawin)

III miejsce – Maria Bryła (Kamień)                                           III miejsce – Krystian Grawasi (Kamień)

Dziewczęta / rocznik 2010 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2010 r.

I miejsce – Lena Chojnacka (Ceków-Kolonia)                           I miejsce – Antoni Antoniak (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Gabriela Morańda (Ceków-Kolonia)                      II miejsce – Gabriel Włodarski (Kamień)

II miejsce – Amelia Marczak (Kamień)                                      III miejsce – Filip Sobiś (Morawin)

III miejsce – Natalia Mądrzak (Morawin)

Dziewczęta / rocznik 2009 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2009 r.

I miejsce – Aleksandra Skórzewska (Ceków-Kolonia)              I miejsce – Wiktor Tereszkiewicz (Kamień)

II miejsce – Pola Kaźmierczak (Kosmów)                                 II miejsce – Szymon Mazurowski (Ceków-Kolonia)

III miejsce  – Karolina Juszczak(Morawin)                               II miejsce – Tobiasz Adamiak (Kosmów)

III miejsce – Mikołaj Perskawiec (Kamień)

Dziewczęta / rocznik 2008 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2008 r.

I miejsce –  Maja Wojtyła (Morawin)                                         I miejsce – Marcel Bartnik (Ceków-Kolonia)

II miejsce – Gabriela Frątczak (Morawin)                                  II miejsce – Eliasz Bryła (Kamień)

III miejsce – Barbara Chabierska (Kamień)                                III miejsce – Krzysztof Różański (Kosmów)

 

Dziewczęta / rocznik 2007 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2007 r.

I miejsce – Julia Gorzała (Kosmów)                                           I miejsce – Jakub Zimny (Morawin)

II miejsce – Patrycja Gałązka (Ceków-Kolonia)                         II miejsce – Bertosz Sobczyk (Ceków-Kolonia)

III miejsce – Nikola Szolc  (Morawin)                                        III miejsce – Jan Bartoszek (Ceków-Kolonia)

Dziewczęta / rocznik 2006 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2006 r.

I miejsce – Nikola Kasprzak (Kosmów)                                      I miejsce – Kacper Krycki (Kosmów)

II miejsce – Kinga Janiak ( Kamień)                                           II miejsce – Oliwier Pośpiech (Kosmów)

III miejsce – Amelia Wyborna (Kamień)                                    III miejsce – Grzegorz Karpisiewicz (Morawin)

Dziewczęta / rocznik 2005 r.                                                       Chłopcy / rocznik 2005 r.

I miejsce – Amelia Antoniak (Kosmów)                                     I miejsce – Filip Sobczyk (Ceków-Kolonia)

II miejsce –  Aleksandra Dróżdż  (Ceków-Kolonia)                   II miejsce – Nikodem Wyborny (Kamień)

III miejsce – Natalia Włodarczyk (Morawin)                             III miejsce – Kacper Majdziński (Ceków-Kolonia)

Dziewczęta / rocznik 2004 r.                                                        Chłopcy / rocznik 2004 r.

I miejsce – Weronika Lipińska (Ceków-Kolonia)                        I miejsce – Kacper Kopeć (Ceków-Kolonia)

II miejsce –  Natalia Olejnik  (Morawin)                                     II miejsce – PawełKołodziejczyk (Kosmów)

III miejsce – Aneta Augustyniak (Kosmów)                                III miejsce – Szymon Adamiak ( Kosmów)

Dziewczęta / rocznik 2003 r.                                                        Chłopcy / rocznik 2003 r.

I miejsce – Klaudia Hoffmann (Ceków-Kolonia)                        I miejsce – Kamil Weber (Ceków-Kolonia)

II miejsce –  Oliwia Marczak  (Kamień)                                      II miejsce – Jakub Miętkiewicz (Ceków-Kolonia)

III miejsce – Julia Hoffmann (Ceków-Kolonia)                           III miejsce – Krystian Serbin (Kamień)