Komunikaty

Głosujemy na SP w Cekowie-Kolonii

Głosuj na naszą lokalizację! Może wspólnymi siłami uda się wygrać Podwórko Talentów Nivea dla naszej szkoły!

Szanowni Państwo

Naszą szkołę zgłosiliśmy do konkursu Nivea – Podwórko Talentów Nivea. Żeby takie podwórko zostało wybudowane przy naszej szkole należy wziąć udział w internetowym głosowaniu na naszą lokalizację poprzez formularz na stronie internetowej www.podworko.nivea.pl lub poprzez aplikację Podwórko Talentów Nivea. Najpierw trzeba utworzyć konto na nivea.pl, potem zalogować się i oddać głos. Głosować można 1x dziennie. Prosimy przesłać swoim znajomym Każdy głos jest dla nas bardzo ważny !!!

Głosowanie trwa od 22.04.2019 do 20.06.2019!

https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=15&district_id=331&city=Cek%C3%B3w

Może wspólnymi siłami się uda wygrać Podwórko Talentów. Szczegóły akcji znajdują się na stronie nivea.pl

Prosimy o głosy na naszą szkołę, dziękujemy !!!

             Pozdrawiam Małgorzata Muchlewicz, Aldona Marciniak wraz z całą społecznością szkolną