Inwestycje

Dofinansowanie do systemów ogrzewania

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Powiatu Kaliskiego pozyskaniem dofinansowania do zakupu bardziej ekologicznego ogrzewania, Wydział Strategii Rozwoju Powiatu i Inwestycji zawiadamia, że Energa wdraża kolejne kompleksowe rozwiązania mające poprawić jakość powietrza w Polsce.

Po ofertach produktowych, serwisie antysmogowym oraz programie „Oddycham z energią” przyszedł czas na dofinansowanie do zakupu bardziej ekologicznego systemu ogrzewania. Klienci Grupy Energa mogą zyskać do 5 tysięcy złotych oszczędności przy jego zakupie.

Wiosna to idealny czas na remont instalacji grzewczej. Jego rozpoczęcie będzie łatwiejsze, jeśli na rynku pojawia się ciekawa oferta z okazją na dofinansowanie inwestycji. Energa Obrót, we współpracy z Enspirionem, daje swoim klientom szansę wymiany starego, nieekologicznego ogrzewania na nowoczesny system grzewczy. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pieców akumulacyjnych i pomp ciepła po preferencyjnych cenach.

Specjalna oferta promocyjna zakłada dofinansowanie zakupu systemu ogrzewania wykorzystującego piece akumulacyjne lub pompę ciepła w wysokości 20 proc. ceny urządzenia. Klienci zyskują maksymalnie 5 tys. zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 1 marca 2018 do 31 grudnia 2018 roku i dotyczy pierwszych 100 zawartych umów na zakup urządzeń. Uzupełnieniem oferty grzewczej są propozycje oparte o taryfę antysmogową „Noc pełna energii” oraz jej wariant uwzględniający wsparcie fachowców.

Szczegółową informacje o ofercie uzyskać można w salonach sprzedaży, od konsultantów infolinii pod numerem 555 555 555, a także na stronie www.energa.pl oraz w specjalnym serwisie antysmogowych Energi http://www.oddychamzenergia.pl

 

Źródło: https://media.energa.pl/PressOffice/PressRelease.385846.po?print_version=true