Komunikaty

Dofinansowanie do ponad 50% na kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne – firma Promag

Dnia 17 października o godzi. 19:00 w Szkole Podstawowej w Morawinie odbędzie się spotkanie z firmą Promag dotyczące dofinansowania nawet do ponad 50% do paneli fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych. Wszystkich zainteresowanych z terenu Gminy Ceków-Kolonia serdecznie zapraszamy.

 

Kilka słów o Firmie:

Firma Promag istnieje na rynku ponad 16 lat i jest liderem w zakresie instalacji solarnych. W swoim portfolio posiadamy również kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły, wymienniki ciepła oraz wiele innych urządzeń hydraulicznych. Możemy pochwalić się ponad 10 tysiącami wykonanych instalacji oraz dwukrotnie większą liczbą instalacji serwisowanych przez naszą Firmę. W tym roku oprócz współpracy w zakresie B2C oraz B2B wprowadziliśmy ofertę programów grupowych skierowanych głównie do Gmin, którym nie udało się pozyskać dofinansowań OZE z programów typu RPO czy Prosument dla swoich Mieszkańców.

Program:

Program grupowych dofinansowań jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych organizowanych przez naszą firmę dzięki współpracy z naszymi partnerami handlowymi oraz Fundacją Ochrony Środowiska Help Energy. W ramach tego przedsięwzięcia gwarantujemy Mieszkańcom i Przedsiębiorcom wybranych Gmin instalacje w cenach 50% niższych niż te dostępne na rynku.

Jedynym warunkiem uzyskania tego dofinansowania jest zebranie określonej grupy osób niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia – 50 osób. Istotne jest to, że każdy zainteresowany może zamówić więcej niż jedną instalacje – np. 3 x 3 kW. Instalacje skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorstw oraz innych instytucji takich jak np.: Parafie, Szkoły etc.

 • Program skierowany jest do osób fizycznych, gospodarstw rolnych oraz firm z możliwością montażu również na budynku gospodarczym oraz gruncie.
 • W ramach programu nie jest wymagany żaden wkład finansowy Gminy ani umowa pomiędzy Gminą a naszą Firmą
 • W niektórych sytuacjach nasza kampania jest objęta Patronatem Prezydenta/Burmistrza Miasta
 • Podane ceny zawierają kompletną instalację wraz z montażem (8% Vat)
 • Minimalna ilość osób – 50 (bez znaczenia czy kolektory czy fotowoltaika)
 • Płatność za instalacje – w dniu montażu instalacji
 • Nie ma obowiązku zaciągania kredytu
 • Podatek od dotacji jest po stronie Wykonawcy czyli naszej
 • Gwarancje i serwis – posiadamy własny dział serwisu i konserwujemy około 20 000 instalacji w całej Polsce
  •  Gwarancja na Ogniwa Fotowoltaiczne – 10 lat na wady ukryte i 25 lat gwarancji na sprawność
  •  Kolektory Słoneczne – 8 lat na wady ukryte i 20 lat na sprawność

cennik instalacji

umowa fotowoltaika ogniwa

umowa kolektory